Порівняйте числа: a)-0,753 і - 3/4 б) -8 2/11 і -8 1/8


Ответы на вопрос

Отвечает Кващук Лиза.

Ответ:

a) Перетворимо -3/4 до десяткової дробу: -3/4 = -0,75. Тоді -0,753 менше за -0,75, оскільки остання цифра в -0,753 менша за 5, а в -0,75 більша за 5. Тому, можна записати:-0,753 < -3/4б) Перетворимо -8 1/8 до десяткової дробу: -8 1/8 = -8,125. Тоді порівняємо -8,125 і -8 2/11, який також перетворимо до десяткової дробу: -8 2/11 = -8,1818...Оскільки -8,1818... більше за -8,125, можна записати:-8 2/11 > -8 1/8Отже, ми отримали наступні результати порівнянь:а) -0,753 < -3/4б) -8 2/11 > -8 1/8

Отвечает Римская Евгения.
: a)-0,753 < - 3/4
Оскільки -3/4 = -0,75
б) -8 2/11 < -8 1/8