1. Знайдіть значення виразу | x+y | + x, якщо: x = −2,3; y = -6,2; 2. Складіть числовий вираз і

обчисліть його значення​

Ответы на вопрос

Отвечает Миняйло Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:решение на фото


Отвечает Mukhamejanov Nasyrzhan.

Ответ:

6,2

Пошаговое объяснение:

х = -2,3; у = -6,2

|х + у| + х = |-2,3 + (-6,2)| + (-2,3) = |-2,3 - 6,2| - 2,3 =

|-8,5| - 2,3 = 8,5 - 2,3 = 6,2