За 3 дні теплохід проплив 885км . За перший і другий день 601км . А за другий і третій 642км.

Скільки кілометрів проплив теплохід кожного дня окремо .

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Відповідь:

1 день: 885-682 = 203 км

3 день: 885 - 601 = 284 км

2 день: 885-(203 + 284) = 398 км