Знайти суму всіх цілих чисел від -199 до 202


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Света.

Відповідь:-199+199=0, -198+198=0, і т д, тому залишаються лише числа, які не мають пари 200, 201 т 202

200+201+202=603

Покрокове пояснення: