Пральна машина, яка зазвичай коштує €329 зі знижкою коштує €279. Який відсоток знижки (округлити до

десятих)?

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбай Батырхан.

Ответ:

329€÷100%=3,29

329€-279€=50€

50€÷3,29=15,1975684%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Файзиева Виолетта.

Ответ:

15,2%

Пошаговое объяснение:

329 € = 100%

279 € = х %

329/279 = 100/х

329 * х = 279 * 100

329х = 27900

х = 27900 : 329

х ≈ 84,8

100% - 84,8% = 15,2% скидка