Вирази в кубічних дециметрах:  1) 4 м3;  2) 264 м3;  3) 44 000 см3.  Потрібно

ще показати як ви це розв‘язали, допоможіть дуже прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Сабурова Елизавета.

1) 4 м^3 = 4 * 1000 дм^3 = 4000 дм^3

2) 264 м^3 = 264 * 1000 дм^3 = 264000 дм^3

3) 44000 см^3 = 44000 / 1000 дм^3 = 44 дм^3

Для переведення між одиницями об'єму ми використовували той факт, що 1 м^3 = 1000 дм^3, а також той факт, що 1 дм^3 = 1000 см^3. Тому для переведення м^3 в дм^3 ми множили на 1000, а для переведення см^3 в дм^3 ми ділили на 1000.

Отвечает Домарацкая Александра.

Ответ:

1)4м 3; 2) 264м 3; 3) 44 000см 3;