Спрости вираз 0,5b-2000 і знайди його значення, якщо b= 3,8


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Ирина.

0.5 b - 2000 = 0.5 \times 3.8 - 2000 = 1.9 - 2000 =  - 1998.1