5. Купили 1,5 кг помідорів по ціні 34,6 грн за кілограм і 4 кг картоплі по ціні 13,8 грн за

кілограм. Скільки заплатили за всю покупку? Відповідь округли до одиниць.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Илья.

Ответ:

90 грв

Пошаговое объяснение:

1)13,8 × 4 =55,2 (грн) - за 4 кг

2)34,6+55,2 =89,8 или (если округлять) 90 (грв) - за всю покупку

Отвечает Уалигазинов Мади.

Ответ:

1) 1,5*34,6=51,9(грн) заплатили за помидоры

2) 4*13,8=55,2(грн) заплатили за картофель

3) 51,9+55,2=107,1(грн) всего заплатили

107,1 округлии до 107

Ответ:107грн