у флешмобi до Дня українського добровольця взяло участь 300 учнів школи. З них із прапорцями було

на 60 учнів менше, ніж із кульками. Скільки учнів із прапорцями і скільки учнів із кульками взяли участь у цьому флешмобі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малютин Алексей.

Ответ:

С флажками 120;

С шариками 180.

Пошаговое объяснение:

Пусть те кто с флажками будут x.

Тогда те кто с шариками x+60.

Делаем уравнение:

x+x+60=300

2x=300-60

2x=240

x=240:

x=120—те кто с флажками флажками.

х+60=120+60=180— те кто с шариками.

Надеюсь помог.