2. розв'яжи задачу Автомобіль проїхав 70 км, що становить 5/7 шляху. Обчисли довжину всього шляху.

МНЕ СРОЧНО даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Торекулов Максат.

Ответ:

Нехай L - загальна довжина шляху, який проїхав автомобіль.

Тоді, за умовою задачі, 5/7 цієї довжини дороги дорівнює 70 км:

5/7 * L = 70

Щоб знайти загальну довжину шляху L, потрібно обчислити вираз:

L = 7/5 * 70

L = 98

Отже, загальна довжина шляху, який проїхав автомобіль, дорівнює 98 км.

Отвечает Шлипова Анастасия.

Ответ:

Щоб розв'язати цю задачу, ми можемо скористатися пропорцією. Нехай $x$ - загальна довжина шляху. Тоді ми можемо записати:

$\frac{5}{7} = \frac{70}{x}$

Ми можемо розв'язати це рівняння, щоб знайти значення $x$. Почнемо з помноження обох сторін на $x$:

$5x = 70 \cdot 7$

Тепер ми можемо розділити обидві сторони на 5:

$x = 70 \cdot 7 \div 5 = 98$

Отже, загальна довжина шляху становить 98 км.