Розв'язати задачу: =Знайти периметр прямокутника, якщо одна сторона дорівнює 6,7 см. А друга

становить 0,9 цієї сторони. help me ​

Ответы на вопрос

Отвечает Курникова Катерина.

Відповідь:

Р=25,46 см

Покрокове пояснення:

Щоб знайти периметр прямокутника потрібно знайти другу сторону прямокутника:

9/10 з 6,7=6,7:10*9=6,03см -довжина другої сторони прямокутника

Р=2(а+в)

Р=2(6,7+6,03)=2*12,73=25,46см