Яку цифру потрібно поставити замість зірочки в числі 45*68, щоб воно було кратним числу 3 (розглянь

всі можливі варіанти)? А. 1, 3, 7 Б. 1, 4, 7 В. 4, 7 Г. 1,7

Ответы на вопрос

Отвечает Асланов Анар.

Ответ: Б 1,4,7

Пошаговое объяснение:

чтобы число делилось на 3, надо, чтобы сумма цифр этого числа делилась на3

4+5+6+8=23, значит можно вставить

1 23+1=24 24/3=8

4. 23+4=27. 27/3=9

7. 23+7=3 30/3= 10