Із дроту зробили рівносторонній трикутник і квадрат.На обидві фігури витратили 63 см дроту. Знайти

периметр кожної фігури, якщо їх сторони рівні між собою

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:

трикутник =3 сторони , квадрат =4 сторони. усього 7 сторін. 63см ( весь дріт) поділили на 7 , виходить 9 сантиметрів кожна сторона. знаходимо периметр трикутника. периметр це сума усіх сторін. 9+9+9=27(см) периметр трикутника

9+9+9+9=36(см)

Отвечает Куанышнияз Биржан.

Відповідь:

трикутник =3 сторони , квадрат =4 сторони. усього 7 сторін тобто все= 63см ( весь дріт) поділили на 7 , виходить 9 сантиметрів кожна сторона.  9+9+9=27(см) периметр трикутника

Покрокове пояснення: