Виконай завдання. а) зайди 1/3; 2/9; 3/10; 17/90 від 900 б) знайди число, якщо 1/2; 2/3; 8/9;

24/26; його дорівнюють 48​

Ответы на вопрос

Отвечает Letunovich Sava.

Відповідь:

а) Отже, відповіді: 1/3 від 900 дорівнює 300, 2/9 від 900 дорівнює 200, 3/10 від 900 дорівнює 270, 17/90 від 900 дорівнює 170.

б) Отже, відповіді: якщо 1/2 дорівнює 48, то 2/3 дорівнює 32, 8/9 дорівнює 42, 24/26 дорівнює 48/13.

Покрокове пояснення:

а) Знайдемо значення виразів:

1/3 * 900 = 300

2/9 * 900 = 200

3/10 * 900 = 270

17/90 * 900 = 170

Отже, відповіді: 1/3 від 900 дорівнює 300, 2/9 від 900 дорівнює 200, 3/10 від 900 дорівнює 270, 17/90 від 900 дорівнює 170.

б) Щоб знайти число, яке відповідає кожному з даних дробів, ми повинні поділити 48 на кожен з даних дробів:

1/2: 1/2 = 48

2/3: 2/3 = 48

8/9: 8/9 = 48

24/26: 24/26 = 48/13

Отже, відповіді: якщо 1/2 дорівнює 48, то 2/3 дорівнює 32, 8/9 дорівнює 42, 24/26 дорівнює 48/13.