Розв'яжи задачу: З одного міста в одному напрямку одночасно вирушили пішохід і велосипедист.

Швидкість пішохода - 3,6 км/год, а велосипедиста - у 4,5 рази більше. Яка відстань буде між ними через 1,2 год після початку руху? Даю 40 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Слава.

Пошаговое объяснение:

1) 3,6 * 4,5 = 16,2 (км/ч) - скорость велосипедиста

2) 16,2 - 3,6 = 12,6 (км/ч) - скорость сближения при движении в догонку

3) 12,6 * 1,2 = 15,12 (км) - расстояние между пешеходом и велосипедистом через 1,2 часа