Виконайте у зошиті: 1. Порівняти дроби: 85,89 і 85,498 11,79 і 2,834 2. Обчислити значення

виразу: 0,982 + 98,56 35,68 – 6,848 3. Розв’язати рівняння 1. х – 18 = 31,9 2. х + 15,1 = 28,4 3. 15,6 – х = 5,9 4. 19,1 + х = 36,8 4. Округлити: 1713,8237 до тисячних 123,098 до десятків 5. Під час будування стадіону першого дня завезли 5,324 т піску, а другого – на 872 кг менше. Скільки тонн піску було завезено за 2 дні. 6. Знайти значення виразу: (141,53 – 19,784) + 7,256 Даю 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

                                           Задание No 1:

1)  85,89  >  85,498.

2)  11,79  >  2,834.

                                           Задание No 2:

1)  0,982 + 98,56 = 99,542.

2) 35,68 - 6,848 = 28,832.

                                           Задание No 3:

1.  х - 18 = 31,9.

    х = 31,9 + 18.

    х = 49,9.

Ответ:  х = 49,9.

2. х + 15,1 = 28,4.

     х = 28,4 - 15,1.

     х = 13,3.

Ответ:  х = 13,3.

3.  15,6 - х = 5,9.

     х = 15,6 - 5,9.

     х = 9,7.

Ответ:  х = 9,7.

4.  19,1 + х = 36,8.

     х = 36,8 - 19,1.

     х = 17,7.

Ответ:  х = 17,7.

                                           Задание No 4:

1)  1713,8237 к тысячным 1713,8.

2)  123,098 к десяткам 123,1.

                                           Задание No 5:

1) 5,324 т - 872 кг = 5324 кг - 872 кг = 4452 (кг) - завезли во второй день.

2)  5324 + 4452 = 9776 (кг).

3)  9776 кг = 9 т 776 кг = 9,776 т.

Ответ:  9,776 т песка завезли за 2 дня.

                                           Задание No 6:

1.  ( 141,53 - 19,784 ) + 7,256 = 129,002.
                                 
Решение по действиям:

1)  141,53 - 19,784 = 121,746.

2)  121,746 + 7,256 = 129,002.

Ответ:  129,002.