Відомо, що одне ківі містить 43/50 добової норми вітаміну С для дорослої людини. Скільки відсотків

добової потреби вітаміну С міститься в 1 ківі?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Кирилл.

Відповідь:

в 1 ківі міститься 86% добової потреби вітаміну С для дорослої людини

Покрокове пояснення:

100% = 50

50*2=100

43*2=86

43/50 = 86/100