Подати. Мішане число 3 цілих 2/5 у вигляді неправильного дробу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Ответ:

Щоб подати мішане число 3 цілих 2/5 у вигляді неправильного дробу, потрібно спочатку перетворити це число на звичайний дріб.

3 цілих 2/5 можна записати як 3 + 2/5. Щоб перетворити це на звичайний дріб, ми спочатку множимо 3 на знаменник дробу (5), а потім додаємо чисельник дробу (2):

3 + 2/5 = (3 * 5 + 2) / 5 = 17/5

Отже, мішане число 3 цілих 2/5 у вигляді неправильного дробу дорівнює 17/5.

Отвечает Сидоров Андрей.

Відповідь:17/5

Покрокове пояснення: множимо цілу частину на на знаменник 3·5=15; додаємо чисельник 15+2=17

17/5