Запишіть частку у вигляді дробу та виділіть з отриманого дробу цiлу й дробову частини: 1) 9:4; 2)

22:3; 3) 8:74) 87:12​

Ответы на вопрос

Отвечает Газизов Радмир.

Пошаговое объяснение:

9 \div 4 =  \frac{9}{4}  = 2 \frac{1}{4}

22 \div 3 =  \frac{22}{3}  = 7 \frac{1}{3}

8 \div 7 =  \frac{8}{7}  = 1 \frac{1}{7}

87 \div 12 =  \frac{87}{12}  = 7 \frac{3}{12}