На ставку плавало14 гусей,стільки ж качок,а лебедів у 4рази меньше ніж чачок і гусей і разом.

Скільки лебедів плавало на ставку.

Ответы на вопрос

Отвечает Амирасланов Равил.
14 гусей 14 качок і (14+14):2=7 лебедів
Відповідь: 7 лебедів плавало на ставку
Отвечает Гоппе Ирина.

Гусей-14

Качок-14

Лебедів-? у 4 рази меньше ніж гусей і качок разом.

1) 14+14=28 (п.)-гусей і качок разом.

2) 28:4=7 (п.)-лебедів.

Відповідь: на ставку плавало 7 лебедів.