Срочно Рiзницю чисел 4568i560 збiльшити в 7разiв Вiд числа 52691 вiдняти добуток чисел 183i5 Суму

чисел 389i187 зменшити в 4рази

Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.

1) 4568-560=4008

4008•7=28056

2) 183•5=915

52691-915=51776

3) 389+187=576

567:4=144

Надеюсь правильно