Люди добрі допоможіть Довжина прямокутника дорівнює 60 см, а ширина становить 20% довжини. Знайди

периметр і площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Владислав.

Ответ: 20%=\frac{1}{5}

60/5=12(см)

Р=2*(60+12)=144(см)

S=60*12=720(см)

Пошаговое объяснение: