Знайдіть кути паралелограма, якщо сума двох дорівнює 300°. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Дмитрий.
За умовою задачі, сума трьох кутів = 300 градусів, а сума кутів будь-якого чотирикутника
= 360. Отже:
360 - 300 = 60 градусів - четвертий кут.
Виходячи з того що в паралелограма всі _протилежні кути попарно рівні:
300 - 60 = 240 - сума двох інших кутів, враховуючи, що вони рівні:
240/2 = 120 градусів, більший кут.
Відповідь: 60; 60; 120;120 градусів.