100 балов! 6 класс Сума трьох чисел дорівнює 252. Перше число більше другого в 1 2/3 рази, а третє

число складає 5/6 другого. знайдить кожне з трьох чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ксюша.

Пошаговое объяснение:

Второе число = х

Первое число = 1 2/3х

Третье число = 5/6х

Сумма = 252

1 2/3х + х + 5/6х = 252

2 4/6х + 5/6х = 252

2 9/6х = 252

21/6х = 252

х = 252 : 21/6

х = 252 * 6/21

х = 12 * 6/1

х = 72/1

х = 72

Первое число = (1 2/3х) = 1 2/3 * 72 = 5/3 * 72 = 5/1 * 24 = 120/1 = 120

Второе число = (х) = 72

Третье число = (5/6х) = 5/6 * 72 = 5/1 * 12 = 60/1 = 60