Катети прямокутного трикутника відповідно дорівнюють 8 см і 17 см. Знайдіть гіпотенузу цього

трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Данил.

x^{2} =a^{2} +b^{2} \\x=\sqrt{a^{2} +b^{2}} \\x=\sqrt{8^{2} +17^{2} } =\sqrt{64+289} =\sqrt{353}