Знайдіть x якщо 5x -8/5=4 4/25-2 24/25.плисс


Ответы на вопрос

Отвечает Miftahov Karim.

Відповідь:

X=14/25

Покрокове пояснення:

спершу перетворюємо 5x-8/5=104/25-74/25
відняти дроби 5x-8/5=5-6/5
Перенести сталу з протилежним знаком у праву частину 5x=6/5+8/5
Додати дроби 5x=14/5
Розділіть обидві частини рівняння на 5: x=14/25
x=14/25