До задуманого числа додали 35 суму поділили на15 та отримали 4.яке число задумали?


Ответы на вопрос

Отвечает Рыкова Ксения.
Задуманне число приймемо за х:
(х+35):15=4
х+35=4•15
х+35=60
х=60-35
х=25
Відповідь: замуманне число 25