Обчислити: 4 : 1 1/6И Обчислити: 2 3/4 * 2/11.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Данил.

Пошаговое объяснение:

4:11/6=4*6/11=24/11=2 2/11

2 3/4*2/11=11/4*2/11=2/4=1/2

Отвечает Ракович Иван.
4:11/6=перевертаємо другий дріб і перемножуємо 4/1•11/6=44/6=7,3
2 3/4•2/11=переводимо мішаний дріб у звичайний 11/4•2/11=22/44=0,5