СРОЧНО Розв'яжіть нерiвнiсть: 2x + 9 < 6.​ У відповідь запишіть кількість цілих розв'язків

нерівності.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Елена.

Ответ:

2x+9<6

2x<6-9

2x<-3|:2

x <  -  \frac{3}{2}

ответы:

x <  - 1 \frac{1}{2} .x <  - 1.5.xЄ <  -  \infty . -  \frac{3}{2}  > .