1сторона прямокутника 7/24см,2сторона у 7 разів меньша,знайди площу фігури


Ответы на вопрос

Отвечает Лезнёва Таня.

Ответ:7/24см квадратних

Пошаговое объяснение:7/24/7=7/24/1/7=1/24
7/24*1/24=7*1/24=7/24см квадратних