з 720 учнів та учениць школи 5/6 відвідують різні спортивні секції, з них 24% - баскетбольну

секцію. Скільки учнів і учениць займаються баскетболом?

Ответы на вопрос

Отвечает Pursnyova Mishele.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

720*(5/6)=120*5= 600 школьников занимаются в секциях

600:100*24= 144 школьника занимаются баскетболом