ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 40 БАЛОВ Середня лінія поділяється діа гоналями на три частини. Знайдіть їхні

довжини, Якщо основи трапеції дорівнюють 8 см і 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкарин Матвей.

Ответ:

Дано: АВСЕ - трапеція, ВС=8 см,  АЕ=12 см.   МР - середня лінія. Знайти КТ.

ΔАВС;  МК - середня лінія, МК=1/2 ВС=4 см

ΔАСЕ; КР - середня лінія;  КР=1/2 АЕ=6 см

МР=МК+КР=10 см;  

ΔВСЕ;  ТР - середня лінія;  ТР=1/2 ВС=4 см.

КТ=МР-МК-ТР=10-4-4=2 см.

Відповідь: 2 см.