5 4. В олімпіаді з математики взяли ста- участь 60 учнів, з яких 20 % ли призерами. Перші, другі та

треті місця між призерами розподілили у відношенні 1 : 2:3 відповідно. Скіль- ки учнів отримали третє місце?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

1 МЕСТО - 2

2 мето - 4

3 место - 6

Пошаговое объяснение:

60 * 0.20 =  60 / 5 = 12(призеры)

1 + 2 + 3 = 6

12 / 6 = 2

1 место * на 2 = 2...