3. Знайди добуток чисел с та б, якщо їхній найбільший спільний дільник 70, а наи- менше спільне

кратне дорівнює 560. пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Ольга.

Ответ:

39200

Пошаговое объяснение:

НОК(c; d) = с * d / НОД(с; d)

Отже, добуток цих двох чисел дорівнює добутку найменшого загального кратного та найбільшого спільного дільника

с * d = НОК(c; d) * НОД(с; d) = 560 * 70 = 39200.Ответ: 39200