Розв'язати рiвняння з перевіркою 1) 2562 +X=4571 писано з перевіркой​


Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Карина.

Ответ: х=2009

Пошаговое объяснение:

2562+х=4571

х= 4571-2562

х=2009

проверка: 2562+2009=4571

Готово!