Запиши найменше шестицифрове число, усі цифри в записі якого різні й сума цифр дорівнює 18.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.
  1. 102348

1 + 0 + 2 + 3+ 4+ 8 = 1 + 5+ 12= 6 + 12 = 18