Дам 40 балов Перпендикулярні прямі АВ та CD перетинаються в точці о. ОМ бісектриса кута СОВ.

Знайдіть АОМ MOD. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:AOM та MOD будут рівні між собою (по 135*)

Пошаговое объяснение:

Якщо 2 прямі перпендикулярні то кожен утворений кут буде по 90°, тобто нам потрібно

COB поділити на 2 тому що є бісектриса - 90/2 = 45°

Далі з AOC та DOB ми нічого не робили тому вони залишаються по 90°(це кути які утворилися тоді коли 2 прямі утворились перпендикулярними)

Щоб знайти AOM та MOD

нам потрібно AOC + ту половинку яка утворилася коли ми розділяли за допомогою бісектриси (те саме потрібно робити з DOB)

AOM = AOC(90°) + 45°(половинку кута який ми розділили) = 135°

MOD = DOB(90°) + 45°(половинку кута який ми розділили) = 135°

Відповідь AOM = 135° / MOD = 135°

Перевірка : якщо 2 кута перпендикулярні, то вона має в общому 360°

135° + 135° + 90°(та частинка яку ми не трогали) = 360°

Отвечает Данькова Ника.

Ответ:105/111

Пошаговое объяснение:од9ор