Із двох лижних баз одночасно назустріч одна одній вирушили две лижници зі швидкостями 7км/год і

8км/год.Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між базами 30км?Рішення задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Встречное движение V = 7+8 = 15 км/час

t = S/V = 30 / 15 =  2 часа