Щоб створити «гарячий лiд» у домашніх умовах потрібно використати: 100 г оцту. 98 г соди. 20 г

води. Обчисліть відсотковий вмiст соди в такому розчині. Результат округліть до одиниць. вкажіть дії даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцева Таня.

Ответ:

45%

Пошаговое объяснение:

Уксус = 100 г

Сода = 98 г

Вода = 20 г

1) 100 + 98 + 20 = 218 (г) - масса всех ингредиентов

2) 98 : 218 = 98/218 = 49/109 (часть) - составляет сода

3) 49/109 * 100% = 4900/109 = 44,954... ≈ 45% составляет сода