На три машини навантажили 10720 кг піску. На першу і другу павантажили 8730 кг. па другу і третю

5440 кг. Скальки кт піску наванталонли па колагу машину?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрякова Марина.

Ответ:

Нехай 1 машина - x

2 - y

3 - z

x + y + z = 10720

x + y = 8730

y + z = 5440

Так як це система, від першого рівняння віднімаємо друге

x + y + z - x - y = 10720 - 8730

z = 1990

y + 1990 = 5440

y = 3450

x + 3450 = 8730

x = 5280

Відповідь

в 1 - 5280

в 2 - 3450

в 3 - 1990

Пошаговое объяснение: