У прямокутник ABCD вписано три рівних кола радіуса 4 см. Чому дорівнює площа прямокутника? Дякую)))


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Ирина.

Радиус = 4 см
Диаметр = 8 см
Круга три
Площадь прямоугольника:
S = a*b
a = 8 см
b = 3*8 см = 24 см
S = 24*8 = 192 см²

Ответ: 192 см²