Максим і Сашко одночасно вийшли від школи до спортивного майданчика .Швидкість руху Максима 80 м/хв

що становить 5/8 швидкості Сашка.Яка відстань буде між хлопчиками через 20 хв ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО ДАМ 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Каленихина Виктория.
1. 80 : 5 = 16 — 1/8 швидкості
2. 16 * 8 = 128 м/хв — швидкість Сашка
3. 80 * 20 = 1600м — пройде Максим за 20хв
4. 128 * 20 — 2560м — пройде Сашка за 20хв
5. 2560 — 1600 = 960м — відстані утвориться між хлопцями за 20хв
Отвечает Ахметова Арай.

Ответ:

960м

Пошаговое объяснение: пропорция 80/х=5/8, х=128 - сашко, 128-80=48- разница за минуту, 48×20=960