Знайди діаметр кола,радіус якого дорівнює 1)4дм 2)3,4см 3)7 1/2дм 4)3 4/9cm​


Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Лиля.

Ответ:

1.) 4*2=8

2.)3,4*2=6,8

3.) 7,5*2=15

4.) 3 4/9*2=6 8/9