Нехай s-це шлях,який проїхав мотоцикліст,d-відстань від нього до Сум і k-відстань від нього до

Полтави.Заповни таблицю і запиши формули залежності s,d,k.

Ответы на вопрос

Отвечает Десяткин Влад.

Ответ:

S = D+K

D +K = S

S-K =D

S - D = K

?