Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 7мм (п=3,14).срочно!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаевая-Ромас Настя.

Відповідь: 12.25π мм.

Покрокове пояснення:
Площу круга ми обчислюємо тут за формулою S =
\frac{1}{4} π * d^2 =  \frac{1}{4} π * 7^2 = 12.25π мм^2.