Однією трасою але в протилежних напрямках їдуть автомобіль зі швидкістю 60, 6 км/год і мотоцикліст

зі швидкістю 47,4 км/год. Яка відстань може бути через 15 хвилин якщо зараз між ними 12,5 км ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Уля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15мин = 15/60 = 1/4часа

60,6 + 47,4 = 108км/ч скорость удаления

108 * 1/4 = 27км проедут за 15мин

27+12,5 = 39,5км будет между ними через 15минут