Максим робив щотижня по два літачка скільки літачків він зробив за 50 тижднів


Ответы на вопрос

Отвечает Кордин Влад.

Ответ:

100 шт

Пошаговое объяснение:

1 т.  - 2 літ.

50 т. - ? літ

--------------------

1) 50 * 2 = 100 ( шт )

Відповідь: 100 літачків він зробив за 50 тижднів

Отвечает Заварзина Эвелина.

Ответ:

100 літачків

Пошаговое объяснение:

50*2=100.