Розкрити дужки в прикладі 8(6-y)


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

8(6-y)=8*6-8*у=48-8у

Пошаговое объяснение:

Щоб розкрити дужки треба 8 помножити на кожне число

Отвечает Денискин Роман.

Ответ:

48 - 8у

Пошаговое объяснение:

8 ( 6 - y ) =

8 * 6 - 8 * у =

48 - 8у