1. Перевірте, чи буде число 3 коре нем рівняння х+15=18? 2. Запишіть вирази: 2х+6; 3x=x+2;

4.6-1=23; 5x-4=3x+2; 67-1. Випишіть ті вирази, які є рiвняннями. 3. Розв'яжіть рівняння 8=5+х. 4. Розв'яжить рівняння 23-x=16. 5. Розкажіть рівняння (х - 12) : 13 = 82.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Яна.

Ответ:

1)

Х+15=18

Х=3

3+15=18

Буде

2)

3х=х+2; 5х-4=3х+2

3)

8=5+х

5+х=8

Х=8-5

Х=3

4)

23-х=16

Х=23-16

Х=7

5)

(Х-12): 13=82

Х-12=13×82

Х-12=1066

Х=1066+12

Х=1078

Пошаговое объяснение:

Можно лучший ответ

Можна кращу відповідь