Дід Панас засолив 122 кг капусти в 7 великих та 4 маленьких діжках. Скільки кілограмів капусти

містилося в кожній діжці, якщо у великій діжці було на 8 кг більше, ніж у маленькій

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Настя.

Відповідь:

14;6.

Покрокове пояснення:

Маємо рівняння. 7(х+8)+4х=1227х+56+4х=12211х=66х=6(кг)- в маленькій діжці

6+8=14(кг)-у великій діжці